مطالب ویژه
اطلاع رسانی

جهت دریافت اپلیکیشن اندرویدی دفتر ارتباط مردمی دکتر قاضی زاده هاشمی بر روی لینک زیر کلیک نمایید:

(دریافت اپلیکیشن)

...مجلس شورای اسلامی، یک مرکز اساسی و تعیین کننده برای انقلاب است، همه سر رشته ­های امور، به مجلس شورای اسلامی بر می­ گردد....مجلس شورای اسلامی، مظهر وحدت ملی و یکپارچگی و اتفاق همه گروه­ ها و قومیت­ ها و سلائق و عقاید است.

...من هیچ تردیدی ندارم و در این معنا هم که مجلس در رأس همه ارگان‌ها واقع است و مجلس، ملت است که متبلور شده است و تحقق پیدا کرده است در یک جای محدود، این هم بی‌اشکال است.

(صحیفه امام ، ج ۱۷، ص: ۲۴۶)


ویژه ها


اخبار حوزه انتخابی
next prev

پیوندهای مفید

دولت برای حاشیه شهر مشهد برنامه ندارد/ برای سامان بخشی به حاشیه شهر باید نگاه داخل استانی شکل بگیرد

عضو مجمع نمایندگان استان خراسان رضوی گفت: باید تمامی دستگاه های مرتبط با حاشیه شهر مشهد خط مشی تعامل و همکاری برای کاهش این پدیده را در پیش بگیرند زیرا مشکلات ، آسیب های اجتماعی و جرم و جنایت هایی که در این منطقه رخ می دهد به نفع هیچ کس نیست، اگرچه دولت برای حاشیه شهر مشهد برنامه خاصی ندارد.


دکترسید امیرحسین قاضی زاده هاشمی در گفتگو با قدس آنلاین اظهار داشت: دولت برای حاشیه شهر مشهد برنامه خاصی ندارد.

وی تصریح کرد: تمام تلاش دولت برای این موضوع ردیف بودجه ای است که آن هم به همت نمایندگان مجلس پیشنهاد وبه  تصویب رسید که عدد قابل توجهی نیز ندارد. بنابراین برای سامان بخشی به  حاشیه شهر مشهد باید نگاه داخل استانی شکل بگیرد و مدیریت میدانی، تعامل و هماهنگی بین شهرداری مشهد، استانداری خراسان رضوی و آستان قدس رضوی شکل بگیرد زیرا چشم داشتن به دولت برای کمک به رفع حاشیه نشینی درمشهد تلاشی بیهوده و صرفا وقت گذرانی است.

نماینده مردم مشهد و کلات در مجلس شورای اسلامی افزود: اولین مساله در حاشیه شهر مشهد احراز مالکیت است، زیرا بحران مالکیت در این منطقه بیداد می کند و ساکنین، مالک نیستند که این موضوع باعث شده است همه اقدامات اصلاحی که خواسته باشد انجام شود بلاتکلیف بمانند.

قاضی زاده هاشمی بیان داشت: موضوع دوم در این منطقه مساله سرانه ها است به طوری که سرانه بهداشت و درمان، آموزش و پرورش ،امکانات خدماتی و  فضای سبز در حاشیه شهر مشهد بسیار پایین است و باید در مرحله اول برای ارتقاء این سرانه ها زمین تهیه شود و آستان قدس رضوی که مالک اغلب زمین های این منطقه است نقش تاثیرگذاری در ارتقائ این سرانه ها دارد وبا تخصیص اراضی این منطقه که کاربری آموزشی فضای سبز دارند، می تواند به این موضوع کمک کند و در حکم رهبر معظم انقلاب به تولیت سابق و فعلی نیز بر توجه ویژه به حاشیه شهر مشهد و محرومین  تاکید شده است.

عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی بیان داشت: باید تمامی دستگاه های مرتبط با حاشیه شهر مشهد خط مشی تعامل و همکاری برای  کاهش این پدیده را در پیش بگیرند زیرا مشکلات ، آسیب های اجتماعی و جرم و جنایت هایی که در این منطقه رخ می دهد به نفع هیچ کس نیست.


ارسال شده در مورخه : پنجشنبه، 7 شهريور ماه، 1398 توسط admin  چاپ مطلب
پنجشنبه، 7 شهريور ماه، 1398 بازدید:729 نظرات 
 
کاربرانی که به این خبر امتیاز داده اند.(قرمز رأی منفی و آبی رأی مثبت):

 

مرتبط باموضوع :

 در حوزه آب شاهد جنگ و گریز هستیم  [ پنجشنبه، 19 بهمن ماه، 1396 ] 2088 مشاهده
 پیگیری مشکلات آب در شهرهای مشهد و کلات  [ پنجشنبه، 12 دي ماه، 1398 ] 500 مشاهده
 عده‌ای به دنبال متشنج کردن فضای کشور هستند  [ جمعه، 8 تير ماه، 1397 ] 1444 مشاهده
 
امتیاز دهی به مطلب

انتخاب ها

 فایل پی دی اف فایل پی دی اف

 گرفتن پرينت از اين مطلب گرفتن پرينت از اين مطلب

 ارسال به دوستان ارسال به دوستان

 گزارش این پست به مدیر سایت گزارش این پست به مدیر سایت


اشتراک گذاري مطلب