مطالب ویژه
اطلاع رسانی

جهت دریافت اپلیکیشن اندرویدی دفتر ارتباط مردمی دکتر قاضی زاده هاشمی بر روی لینک زیر کلیک نمایید:

(دریافت اپلیکیشن)

...مجلس شورای اسلامی، یک مرکز اساسی و تعیین کننده برای انقلاب است، همه سر رشته ­های امور، به مجلس شورای اسلامی بر می­ گردد....مجلس شورای اسلامی، مظهر وحدت ملی و یکپارچگی و اتفاق همه گروه­ ها و قومیت­ ها و سلائق و عقاید است.

...من هیچ تردیدی ندارم و در این معنا هم که مجلس در رأس همه ارگان‌ها واقع است و مجلس، ملت است که متبلور شده است و تحقق پیدا کرده است در یک جای محدود، این هم بی‌اشکال است.

(صحیفه امام ، ج ۱۷، ص: ۲۴۶)


ویژه ها


اخبار حوزه انتخابی
next prev

پیوندهای مفید

نوسانات در رفتار اداری و اجرایی بی اعتمادی مردم را به دنبال دارد

عضو هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی درهمایش سراسری مدیران بیمه سلامت ایران در مشهد گفت: نگاه جامع در مجموعه حاکمیت به تامین خدمات اجتماعی نداریم و همین موضوع اعتماد مردم را کاهش داده است.دکترسیدامیر حسین قاضی زاده افزود: نوسانات در رفتار اداری و اجرایی ما باعث شده است بی اعتمادی نسبت به تصمیمات مدیریتی ایجاد شود، چرا که برنامه ریزی ها برای یک دوره سیاست گذاری بدون در نظر گرفتن ظرفیت های مالی و اجرایی صورت می گیرد.


وی ادامه داد: این در حالی است که تصمیم های گرفته شده را تحت فشار تغییر می دهیم و به همین دلیل نظام مدیریتی محافظه کار غیر اصلاح گر روی کار می آید که هدف آن حفظ وضع موجود بدون توجه به ارتقا و آینده نگری است.
نماینده مردم مشهد در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: برای تصویب سیاست های کلی سلامت با حمایت های مقام معظم رهبری چهار سال با انرژی و شعف کار کردیم و به دنبال پیگیری های انجام شده به این سیاست ها ماهیت قانونی در برنامه پنجم و ششم دادیم اما پیاده سازی آنها نتیجه ای نداشته است.

قاضی زاده طرح پوشش بیمه اجباری بر اساس وسع و میزان درآمد را اقدام مناسب از سوی بیمه سلامت دانست و گفت: در این زمینه باید توجه داشت که حوزه تولید کننده خدمت به مشتری ظلم نکند و لیست های انتظار برای مردمی که توان پرداخت خدمات را ندارند، چالش ایجاد نکند، چرا که افراد ثروتمند مسیر خود را برای دریافت خدمات پیدا می کنند.

همایش سراسری مدیران بیمه سلامت ایران که روز چهارشنبه به میزبانی بیمه سلامت خراسان رضوی آغاز شد، فردا به کار خود پایان می دهد.


ارسال شده در مورخه : پنجشنبه، 7 شهريور ماه، 1398 توسط admin  چاپ مطلب
پنجشنبه، 7 شهريور ماه، 1398 بازدید:239 نظرات 
 
کاربرانی که به این خبر امتیاز داده اند.(قرمز رأی منفی و آبی رأی مثبت):

 

مرتبط باموضوع :

 رشد اقتصاد کشور در کارآفرینی خلاصه می‌شود  [ دوشنبه، 4 آذر ماه، 1398 ] 166 مشاهده
 جزئیات افزایش حقوق کارگران در سال ۹۷  [ پنجشنبه، 10 اسفند ماه، 1396 ] 772 مشاهده
 
امتیاز دهی به مطلب

انتخاب ها

 فایل پی دی اف فایل پی دی اف

 گرفتن پرينت از اين مطلب گرفتن پرينت از اين مطلب

 ارسال به دوستان ارسال به دوستان

 گزارش این پست به مدیر سایت گزارش این پست به مدیر سایت


اشتراک گذاري مطلب