مطالب ویژه
اطلاع رسانی

جهت دریافت اپلیکیشن اندرویدی دفتر ارتباط مردمی دکتر قاضی زاده هاشمی بر روی لینک زیر کلیک نمایید:

(دریافت اپلیکیشن)

...مجلس شورای اسلامی، یک مرکز اساسی و تعیین کننده برای انقلاب است، همه سر رشته ­های امور، به مجلس شورای اسلامی بر می­ گردد....مجلس شورای اسلامی، مظهر وحدت ملی و یکپارچگی و اتفاق همه گروه­ ها و قومیت­ ها و سلائق و عقاید است.

...من هیچ تردیدی ندارم و در این معنا هم که مجلس در رأس همه ارگان‌ها واقع است و مجلس، ملت است که متبلور شده است و تحقق پیدا کرده است در یک جای محدود، این هم بی‌اشکال است.

(صحیفه امام ، ج ۱۷، ص: ۲۴۶)


ویژه ها


اخبار حوزه انتخابی
next prev

پیوندهای مفید

بازدید دکترقاضی زاده از غرفه بانک توسعه تعاون درنمایشگاه صنایع دستی

دکترسیدامیرحسین قاضی زاده هاشمی عضو هیات رییسه مجلس شورای اسلامی از غرفه بانک توسعه تعاون در نمایشگاه صنایع دستی بازدید نمود.

به گزارش روابط عمومی بانک توسعه تعاون، سید امیر حسین قاضی زاده هاشمی نماینده مردم مشهد و عضو هیات رییسه مجلس شورای اسلامی با حضور در غرفه بانک توسعه تعاون در نمایشگاه صنایع دستی ضمن آشنایی با جدیدترین خدمات بانک گفت: بانک توسعه تعاون به عنوان جدیدترین بانک دولتی حائز مسئولیت ها و تکالیف مهمی گردیده و تاسیس این بانک از مهم ترین راهکارهای نظام برای توسعه بخش راهبردی تعاون می باشد. وی در ادامه افزود: عملکرد بانک توسعه تعاون در طرح اشتغال پایدار روستایی و عشایری و اشتغال فراگیر قابل توجه بوده و این بانک در دیگر طرحهای ملی نیز نقش مهمی ایفا نموده است.


دکترقاضی زاده خاطر نشان کرد: تقویت بانک توسعه تعاون به لحاظ حجم سرمایه همواره مد نظر مسئولین قوه مقننه و مجریه بوده است و سال گذشته اقدامات خوبی در این زمینه صورت گرفته است و مطمئنا حمایت از این بانک به حمایت از تعاونگران و کارآفرینان منجر خواهد شد.

عضو هیات رییسه مجلس صنایع دستی را از جمله بخش های حائز مزیت اقتصادی در ایجاد، حفظ و توسعه اشتغال دانست و از بانک توسعه تعاون به جهت حمایت از این نمایشگاه تقدیر نمود.

در این جلسه شهرام بخشا رییس اداره کل روابط عمومی بانک توسعه تعاون ضمن تبیین عملکرد بانک در ارائه تسهیلات و خدمات تخصصی به تعاونگران و کارآفرینان گفت: این بانک زیرساخت مناسب بانکداری الکترونیک، نیروی انسانی تخصصی و محصولات متنوع مالی و بانکی را داراست و تفاهم نامه ها و قراردادهای مختلفی را با سازمانها و دستگاههای تخصصی برقرار نموده است و طرح رونق تعاون را برای ارائه خدمات به انواع تعاونی ها طراحی و به اجرا درآورده است.

شایان ذکر است غرفه بانک توسعه تعاون در سی و دومین نمایشگاه صنایع دستی تا نهم شهریور در سالن هشت نمایشگاه بین المللی برقرار می باشد


ارسال شده در مورخه : شنبه، 9 شهريور ماه، 1398 توسط admin  چاپ مطلب
شنبه، 9 شهريور ماه، 1398 بازدید:285 نظرات 
 
کاربرانی که به این خبر امتیاز داده اند.(قرمز رأی منفی و آبی رأی مثبت):

 

مرتبط باموضوع :

 
امتیاز دهی به مطلب

انتخاب ها

 فایل پی دی اف فایل پی دی اف

 گرفتن پرينت از اين مطلب گرفتن پرينت از اين مطلب

 ارسال به دوستان ارسال به دوستان

 گزارش این پست به مدیر سایت گزارش این پست به مدیر سایت


اشتراک گذاري مطلب