مطالب ویژه
اطلاع رسانی

جهت دریافت اپلیکیشن اندرویدی دفتر ارتباط مردمی دکتر قاضی زاده هاشمی بر روی لینک زیر کلیک نمایید:

(دریافت اپلیکیشن)

...مجلس شورای اسلامی، یک مرکز اساسی و تعیین کننده برای انقلاب است، همه سر رشته ­های امور، به مجلس شورای اسلامی بر می­ گردد....مجلس شورای اسلامی، مظهر وحدت ملی و یکپارچگی و اتفاق همه گروه­ ها و قومیت­ ها و سلائق و عقاید است.

...من هیچ تردیدی ندارم و در این معنا هم که مجلس در رأس همه ارگان‌ها واقع است و مجلس، ملت است که متبلور شده است و تحقق پیدا کرده است در یک جای محدود، این هم بی‌اشکال است.

(صحیفه امام ، ج ۱۷، ص: ۲۴۶)


ویژه ها


اخبار حوزه انتخابی
next prev

پیوندهای مفید

حل مسئله بیکاری در استان،به همکاری بانک ها نیاز دارد

دکترسید امیرحسین قاضی‌زاده هاشمی نماینده مردم شریف مشهدوکلات در مجلس شورای اسلامی امروز در جمع صنعت گران، استارت آپ ها، شرکت های دانش بنیان، تولیدکنندگان، اصناف، بازاریان و فعالان اقتصادی استان خراسان رضوی به همراه مدیرکل بانک ملی ایران ومدیرکل بانک سپه استان حضور داشت .


در این جلسه، دکتر قاضی‌زاده هاشمی با تقدیر از حضور مدیران ارشد بانک های ملی و سپه در استان خراسان رضوی، به افزایش نرخ بیکاری در این استان اشاره کرد و گفت: قطعاً حل این مسئله به همکاری بانک ها نیاز دارد. وی افزود، با توجه به حضور بارگاه ملکوتی حضرت امام رضا (ع) در مشهد و حضور زائران فراوان در این استان، خدمت به مشهد، خدمت به همه ایران است.

مدیرعامل بانک ملی ایران با بیان این که خراسان رضوی یکی از استان های پیشرو در حوزه تولید است، گفت: مقام معظم رهبری امسال را سال رونق تولید نامگذاری فرمودند و ما باید از همه ظرفیت های برای تحقق این شعار استفاده کنیم.

وی با اشاره به موقعیت استراتژیک این استان در کشور و منطقه، خاطرنشان کرد: خوشبختانه فعالان اقتصادی خراسان رضوی تعامل خوبی با بانک ملی ایران دارند و میزان معوقات بانکی ما در این استان بسیار پایین است که این نشان دهنده خوش حسابی مردم این استان است.

مدیرعامل بانک ملی ایران با اشاره به این که نظام بانکی به ویژه بانک ملی ایران همواره حامی تولید، ایجاد اشتغال و صادرات کشور است، اظهار کرد: طبیعی است که در این مسیر ممکن است مشکلاتی هم بروز کند، اما من برای حل مشکلات فعالان اقتصادی استان دستور ویژه صادر کرده ام.

سید احسان قاضی‌زاده هاشمی نماینده مردم فریمان در مجلس شورای اسلامی نیز با بیان این که در جلسه با مدیرعامل و مدیران ارشد بانک ملی ایران، تصمیمات خوبی برای کمک به رونق اقتصادی استان اتخاذ شد، ابراز امیدواری کرد که با تفویض اختیارات بیشتر به استان، رونق تولید در این استان شتاب بیشتری خواهد گرفت.فعالان اقتصادی،اصناف و بازاریان، اعضای اتاق بازرگانی و کارشناسان حوزه های استارت آپی نیز در این جلسه ضمن بیان دغدغه های و مشکلات خود، بر لزوم حمایت نظام بانکی از اقدامات توسعه محور تأکید کردند.


ارسال شده در مورخه : چهارشنبه، 10 مهر ماه، 1398 توسط admin  چاپ مطلب
چهارشنبه، 10 مهر ماه، 1398 بازدید:573 نظرات 
 
کاربرانی که به این خبر امتیاز داده اند.(قرمز رأی منفی و آبی رأی مثبت):

 

مرتبط باموضوع :

 ظرفیت‌های فرهنگی محلی تبدیل به فرصت‌های گردشگری شود  [ پنجشنبه، 13 ارديبهشت ماه، 1397 ] 1457 مشاهده
 مراسم گرامیداشت روز شوراها با حضور دکترقاضی زاده هاشمی  [ پنجشنبه، 12 ارديبهشت ماه، 1398 ] 589 مشاهده
 
امتیاز دهی به مطلب

انتخاب ها

 فایل پی دی اف فایل پی دی اف

 گرفتن پرينت از اين مطلب گرفتن پرينت از اين مطلب

 ارسال به دوستان ارسال به دوستان

 گزارش این پست به مدیر سایت گزارش این پست به مدیر سایت


اشتراک گذاري مطلب